Як взяти участь в аукціоні з продажу лісу


Сучасні аукціони значно спростили процес продажу державного майна. Починаючи з 2019-го року сюди можна відносити й неперероблену деревину. Не секрет, що даний тип майна користується серйозним попитом. Більш того, зараз можна знайти досить багато аукціонів, щоб спробувати свої сили в боротьбі за подібний тендер.

Варто зазначити, що на сьогодні з продажом необробленої деревини є певні обмеження. Ви можете дізнатися більше актуальної і цікавої інформації, переходячи за посиланням www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-lisu-v-elektronnij-systemi-prozorroprodazhi. Це давно перевірений майданчик і в ньому ви можете бути впевнені на всі сто відсотків.

Які є обмеження з продажу деревини

Важливо зазначити, що на сучасному етапі в цьому напрямку є певні обмеження. Мова йде про те, що продаж лісу проводиться через систему Прозорро. Продажі лише в тому випадку, коли його об’єм перевищує 150 кубометрів. Якщо ж говорити про грошовий еквівалент, то це сума в 200 тисяч гривень й вище.

При цьому, вже зараз активно йде мова про те, що найближчим часом будуть прийняті відповідні закони, що значно змінять ситуацію з продажом лісу. Тобто, якщо закон буде прийнятий, то продаж навіть декількох кубометрів лісу буде проводитися через систему Прозорро.

Відповідно, цей процес стане ще більше контрольованим. Відповідно, рівень корупції в цьому напрямку значно знизиться.

Як взяти участь в аукціоні

На даний момент, нічого важкого в тому, щоб взяти участь в аукціоні немає. Все що потрібно потенційному кандидату – це правильно оформити свою заявку. Варто зазначити що важливою умовою є вибір самого електронного майданчика.

Одним з перевірених та акредитованих майданчиків на сьогодні є УУБ (Українська універсальна біржа). Але, взяти участь в аукціоні саме на головній сторінці ви не зможете. Для цього, буде потрібно перейти за посиланням на банері.

Зробивши це, ви опиняєтеся вже на сайті sale.uub.com.ua. На цьому майданчику ви вже отримуєте доступ до всіх аукціонів. Ви зможете брати участь в різних лотах, що будуть здаватися вам цікавими. Головна умова – це серйозно підійти до підготовки документації. Тобто, у вас не повинно бути проблем з паперами. Лише в такому випадку, ваша пропозиція буде взята до уваги. Тому, до цього процесу потрібно підходити максимально серйозно.